Strona główna / O Firmie

Jesteśmy wypożyczalnią samochodów osobowych, mikrobusów i aut dostawczych. Działamy na rynku od ponad 8 lat. Zapewnia to gwarancję stabilności i posiadania niezbędnego doświadczenia, które zdobyliśmy przez lata pracy. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Jednakże, obszarem naszych działań jest cały kraj i jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę. Rezerwacja za pomocą formularza online, drogą mailową lub telefonicznie.

Pojazdy

By sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów i utrzymać wysoki poziom usług, posiadamy dużą różnorodność pojazdów. Na bieżąco poszerzamy i rozwijamy naszą ofertę. Obecnie posiadamy ponad 50 aut. Są tą auta młode, z niedużym przebiegiem, cenionych światowych producentów, doskonale serwisowane i utrzymane. Nie obowiązuje na nie limit kilometrów i wszystkie posiadają pełne ubezpieczenie w cenie najmu.

Dodatkowe świadczenia

Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo, większość aut posiada klimatyzację i szereg systemów bezpieczeństwa, jak również pełen pakiet ubezpieczeń i 24h assistance.

Wyposażenie samochodu dostosowujemy do potrzeb pory roku i klienta, zapewniając opony zimowe/letnie, łańcuchy śniegowe, bagażniki dachowe, nawigacje gps, telefony komórkowe, foteliki dla dzieci oraz wszelkiego rodzaju materiały ułatwiające poruszanie się po kraju i mieście.

 Obsługa klienta

Od początku funkcjonowania firmy, naszą dewizą jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta. Dlatego mamy staranie dobraną flotę samochodów, z odpowiednim wyposażeniem. Jednakże, dla klienta ważna jest przede wszystkim cena.  Stąd też, zachowujemy doskonałą relację pomiędzy ceną a jakością, gwarantując konkurencyjną ofertę i doskonałe auta.

A dla stałych partnerów oferujemy korzystne rabaty i możliwość wynajmu długoterminowego.

  • bez limitu kilometrów, pełne ubezpieczenie w cenie najmu
  • ponad 50 aut
  • 11 grup pojazdów, od małych przez luksusowe, SUW aż po multi-vany
  • szeroki asortyment dodatkowych akcesoriów (bezpłatnie)
   © 2010 Trefl  -  English version powered by mindStorm